Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

Naša cena 0,46 EUR
Naša cena 2,25 EUR

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 1,00 EUR
Naša cena 2,90 EUR

Navštívte naše ďalšie weby:

www.jtf.sk

www.gastro-jtf.sk

www.vsetkoprevino.sk

www.design-jtf.sk

www.darceky-jtf.sk

www.4toilet.sk


Sme hrdým partnerom

Na našich weboch ručíme za plnú ochranu Vašich osobných údajov pred zneužitím.

Ako Vás chránime?


PERFECTION & INSPIRATION - ručne vyrábané sklo

 

Vážení obchodní priatelia,

radi by sme Vám predstavili zbrusu novú kolekciu RONA, ktorú nájdete v tomto katalógu. Hlavným účelom katalógu je zabezpečiť našim klientom zaujímajúcim sa o vznešené a nadčasové línie ručne tvarovaného skla, aby boli schopní v prípade potreby zabezpečiť pohotové a okamžité riešenie vlastných návrhov nápojového skla. Základnou myšlienkou je umožnenie partnerom objednávky takého skla, ktoré bude vyhovovať ich predstavám tzn. že sa môžu orientovať na  ponúkaný sortiment, alebo ho môžu využiť ako východiskový dizajn svojich vlastných návrhov ručne tvarovaného nápojového skla. Podmienkou je však odber v minimálnom množstve 120 ks (300 ks pokiaľ ide o modifikáciu stávajúceho tvaru), nakoľko ani katalógové línie nebudú štandardne naskladnené. Faktom je, že mnoho z našich obchodných partnerov by chcelo prísť na trh s vlastným dizajnom, avšak nedokážu návrh vypracovať od samého počiatku, resp. od základu. Práve v tomto bode prichádza na rad už spomenutý katalóg, ktorý ponúkne základ pre konštrukčné a technologické riešenia.

KATALÓG RONA 5 Star handmade

 

 

POZOR! Pri vyobrazenej ručnej výrobe v eshope momentálne prebieha dopredaj zásob a výroba je obmedzená. Prosím, kontaktujte sa u nás, či sme Vami vybraný tovar schopní zabezpečiť.

Špičkový dizajn a ručne vyrábané sklo, na ktorom sa uplatňuje jedinečné majstrovstvo sklárov. V celkovom objeme produkcie sklárne predstavuje ponuka ručne vyrábaného sortimentu relativne malý podiel. Obsahuje aj náročné techniky, kde sa uplatňuje práve zručnost sklárov. Významnú úlohu tu zohráva aj kvalitný dizajn a jeho jedinečnostť v porovnaní s ostatnou širokou ponukou na trhu.

Tovar je možné dodať len v ucelenom balení (t.j. spravidla 6 ks kalichov/ 1 ks váza).