Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 1,00 EUR
Naša cena 2,90 EUR

Navštívte naše ďalšie weby:

www.jtf.sk

www.gastro-jtf.sk

www.vsetkoprevino.sk

www.design-jtf.sk

www.darceky-jtf.sk

www.4toilet.sk


Sme hrdým partnerom

Na našich weboch ručíme za plnú ochranu Vašich osobných údajov pred zneužitím.

Ako Vás chránime?


O NÁS
O spoločnosti

JTF PARTNERSHIP s.r.o.

Firmu založil počiatkom 90 tych rokov minulého storočia Jaroslav Tarkovský ako rodinnú firmu . Šesť hviezdičiek v znaku predstavuje počet rodinných členov a neuzavretý polkruh symbolizuje miesto pre potomstvo. Už z  názvu  firmy JTF partnership je zrejmé, že partnerstvo, t.j. spoluprácu považujeme za základný princíp činnosti – veď sme všetci na jednej lodi.

Sídlom firmy je sklárska obec Lednické Rovne (Slovenská republika) a sklárčine, ako remeslu predkov, sa preukázateľne venujeme už štvrtú generáciu od Fichtegerbirgen cez Karpaty až po Besarábiu. Vzorkovňa a veľkoobchodné sklady firmy sú v areáli  JTF Partnership v obci Horovce a maloobchodná predajňa v Púchove. Sesterská JTF Partnership CZ sídli v Plzni –Letkov( Česká republika) s prevádzkami Plzeň- Letkov a Klatovy. Firma má vlastné i spolupracujúce  dekoratérske kapacity  a je schopná zabezpečiť dodávky včítane  návrhu, výroby i špeciálneho balenia. V stálej ponuke sú produkty európskych , významných sklární, porcelánu, keramiky a kameniny včítane sintrovaných a tvrdených domácenských, hotelových tovarov.

Spolu s nerezovými príbormi, riadom, gastro potrebami, ale aj drobným tovarom – párty,  hygiena, mikrotén, jednorázový riad vč darčekového tovaru pod vlastnou značkou, tvoria súbor viac ako 8 000 sortimentných položiek spoločnosti  JTF Partnership, kde neodlučne patria * barmanský tovar ale i *sommelierske pomôcky.

Napriek terajším snahám o ponuku tovaru nízkej cenovej úrovne uprednostňujeme osvedčený značkový tovar v primeranej cene.

Zároveň si Vás dovoľujeme srdečne pozvať k nezáväznej prehliadke našej vzorkovne, ktorá sa nachádza 3 km od Lednických Rovní / 10 km od Púchova/ kde Vás radi uvítame.

 

Ručíme za plnú ochranu Vašich osobných údajov pred zneužitím. Všetky informácie, ktoré uvediete o svojej osobe, sú chránené v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.